کد خبر: 1098642 A

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان خبرداد:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، با اشاره به عادی انگاری کروناویروس در زنجان، گفت: در حال حاضر 3 شهرستان استان زنجان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رضا صائینی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، گفت: در حال حاضر سه شهرستان زنجان، خرمدره و ابهر در استان زنجان دارای وضعیت نارنجی کرونایی هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، با بیان اینکه سایر شهرستان‌های استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند، افزود: به دلیل کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نظر می‌رسد با افزایش تعداد بیماران مواجه شویم.

وی یادآورشد: در حال حاضر مردم در وضعیت عادی انگاری کرونا قرار گرفته و رعایت پروتکل‌ها کاهش یافته است که این وضعیت نگران کننده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان از افزایش تجمعات مردم خبرداد و گفت: برای ورود دیرتر به پیک پنجم کرونا باید وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزایش یابد.

صائینی، تصریح کرد: با تغییر رده شغلی بوستان‌ها و مراکز تفریحی رو باز در حال حاضر این مکان‌ها در وضعیت نارنجی باز هستند.

وی، با بیان اینکه بوستان‌ها و مراکز تفریحی روز باز در گذشته جزو مشاغل رده چهار بودند که در حال حاضر در جزو رده شغلی گروه دو قرار گرفته و می‌توانند فعالیت کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، اضافه کرد: تا کنون گزارش مستند در خصوص ورود ویروس هندی مشهور به دلتا در استان زنجان گزارش نشده است.

انتهای پیام/
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:کرونای هندی/پروتکل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر