کد خبر: 1098052 A

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در بازه زمانی 3 ماهه نخست سال جاری یک تن و 687 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شد. این میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسن مفخمی شهرستانی افزود: در 3 ماه نخست امسال، 405 مرحله طرح‌های عملیاتی پلیس در قالب پاک‌سازی نقاط آلوده، ظفر، تشدید با خرده فروشان مواد مخدر و ارتقای امنیت اجتماعی به مرحله اجرایی رسیده که این عملیات‌ها، منجر به تشکیل 3042 پرونده در حوزه مواد مخدر شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی 6 باند قاچاق مواد مخدر متلاشی و 76 قاچاقچی، 104 نفر حمل کننده مواد مخدر، 688 نفر خرده‌فروش و 843 نفر معتاد دستگیر و مجرمان با تشکیل پرونده به مقامات قضائی تحویل شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه هوشمندسازی پلیس استان مرکزی در راستای مبارزه با مواد مخدر نقش مؤثری دارد، اظهار داشت: نوآوری و بازبینی در اجرای طرح‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر، یکی از راهبردهای عملیاتی و تخصصی است که در تدوین و اجرای طرح‌های نظام جامع اجرایی و عملیاتی پلیس دنبال می شود. 

انتهای پیام/
کشف انواع مواد مخدر یک تن و 687 کیلوگرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر