کد خبر: 1097986 A

معاون استاندار گیلان عنوان کرد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بر لزوم تولید برنامه و محتوای آموزشی توسط رسانه ها در راستای آگاهی بخشی عمومی به‌منظور همکاری برای شناسایی و معرفی مجرمان استخراج غیرمجاز رمز ارزها تأکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،محمود قاسم نژاد در دومین کارگروه ساماندهی مراکز استخراج رمز ارز استان بیان داشت: صنعت برق کشور ارائه دهنده حیاتی ترین خدمت زیربنایی در جامعه است و فقط مرتبط به روشنایی معابر و منازل نیست.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر به دلیل افزایش زودهنگام دمای هوا و استفاده غیرمجاز استخراج رمز ارز، شاهد افزایش بی سابقه مصرف برق بوده ایم که کاهش بارندگی و ذخیره آب نیروگاه های برق آبی ، دشواری های این بخش را فزونی بخشیده است.
معاون استاندار گیلان با اشاره به خاموشی ها، بر لزوم همکاری همه سازمان ها با شرکت توزیع برق استان همکاری لازم در جهت شناسایی و برخورد با استخراج غیرمجاز رمزارزها را داشته باشند.
قاسم نژاد تولید برنامه و محتوای آموزشی توسط صداوسیما، رسانه ها و سازمان های مردم نهاد در راستای آگاهی بخشی عمومی به‌منظور همکاری برای شناسایی و معرفی مجرمان استخراج غیرمجاز رمز ارزها را مورد تأکید قرار داد.
وی با تصریح اینکه محاکم قضایی از بازگشت دستگاه های ماینر ضبط شده به چرخه استخراج رمز ارز خودداری می کنند، یادآور شد: تاکنون دو مانور برای شناسایی مراکز استخراج رمز ارز در استان، انجام و 52 مرکز و همچنین حدود 500 هزار دستگاه ماینر کشف شده است.

 

انتهای پیام/
برق رسانه روشنایی صنعت معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر