کد خبر: 1097615 A

رئیس هیئت مدیره فراکسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: فراکسیون کشاورزی ۲ هفته گذشته موافقت فعالیت خود را از اتاق بازرگانی ایران کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد صادقی در جلسه تخصصی سراسری فراکسیون اتحاد برای توسعه پایدار در اراک، افزود: فراکسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوررزی ایران از بهمن ماه سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده که در نهایت ۲ هفته گذشته موافقت اتاق ایران برای همکاری مستمر نیز کسب شد.

وی ادامه داد: در فراکسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، تمامی همکاری ها و همفکری ها برای پیشبرد امور مرتبط با فعالان بخش کشاورزی کشور است.

رئیس هیئت مدیره فراکسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اظهار داشت: تفرقه و قومیت گرایی نباید در بین استان‌ها وجود داشته باشد و در این راستا نیاز است با اتحاد و همدلی ظرفیت های ناشناخته و فراموش شده در استان‌ها به ویژه روستاها شناسایی شود.

صادقی تصریح کرد: در کمیسیون کشاورزی بیشتر به زعفران توجه می‌شود در صورتی که مشکل حوزه کشاورزی اکنون تنها رعفران نیست و سایر محصولات کشاورزی نیز می‌تواند سبب تولید ثروت و رونق اقتصادی شود. 

انتهای پیام/
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران فراکسیون کشاورزی اخذ موافقت فعالیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر