کد خبر: 1097600 A

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: اقدامات لازم برای تامین و پایداری شبکه برق حوزه های برگزاری کنکور سراسری انجام شده و تمام اکیپ ها در آماده باش کامل هستند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، مصطفی طبیبی اظهار کرد: در طول برگزاری کنکور سراسری 38 تیم عملیاتی در سراسر استان به صورت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز حادثه در کمترین زمان ممکن شبکه حادثه دیده را اصلاح و شبکه را پایدار کنند.

وی ادامه داد: تمام شبکه‌ها و تاسیسات حوزه‌های آزمون سراسری بازدید و پست‌های آن سرویس دهی شده است. آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در 13 شهرستان و 193 حوزه برگزار می‌شود که تمام حوزه‌های برگزاری کنکور مورد بازدید فنی قرار گرفته و مشکلی در تامین برق حوزه ها وجود ندارد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق اضافه کرد: علاوه بر بازدید از شبکه، انشعاب حوزه های برگزاری نیز کنترل شده و نیروهای ویژه کشیک در برخی مراکز برگزاری کنکور حضور دارند.

وی با اشاره به مصرف بسیار زیاد برق در این ایام تصریح کرد: با وجود افزایش مصرف و محدودیت در تامین برق، تمام تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق، تامین برق مطمئن و پایدار است.

این شرکت با تمام امکانات و تجهیزات و با آمادگی کامل نیروهای عملیاتی تمهیدات لازم را برای برگزاری مطلوب کنکور سراسری اندیشیده است.

آزمون سراسری ورودی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی از 9 تا 12 تیرماه برگزار می شود.

انتهای پیام/
آماده باش آموزش عالی برق کنکور هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر