کد خبر: 1097598 A

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: از ابتدای واکسیناسیون کرونا تا اول تیرماه، بیش از ۳۰ هزار واکسن در نیشابور تزریق شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، زهرا دستجردی گفت: واکسیناسیون در دانشکده علوم پزشکی نیشابور همزمان با تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مرحله عمل درآمده است و در فاز یک برای کارکنان بهداشت و درمان (بخش دولتی و خصوصی) واکسن کرونا تزریق شده است.

وی افزود: فاز دوم واکسیناسیون کرونا که شامل گروه‌های هدف سالمندان بالای ۷۰سال، دانشجویان، بیماران خاص و برخی از مشاغل گروه هدف در حال اجرا است و تزریق نوبت دوم واکسن کرونا با تحویل محموله جدید برای افراد دریافت کننده نوبت اول واکسن و سالمندان ۷۰ سال به بالای جا مانده از طرح واکسیناسیون ادامه دارد.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور ادامه داد: هم اکنون پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون کرونا، شهید بشنیجی واقع در بهشتی ۹و شهدای مدافع حرم واقع در ابتدای جاده باغرود (جهت عموم) و بیمارستان ۲۲بهمن (ویژه کارکنان، بیماران خاص و دانشجویان بالینی) برای گروه‌های هدف یاد شده در حال خدمت رسانی است.

دستجردی بیان کرد: همچنین در جهت آسانی دسترسی و کاهش بعد مسافت ۴۴مرکز جامع سلامت روستایی در حوزه معاونت بهداشت نیشابور در حال انجام واکسیناسیون می‌باشند.

انتهای پیام/
بهداشت و درمان جاده سلامت علوم پزشکی واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر