کد خبر: 1097493 A

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، خبرداد:

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از سهم 58 درصدی بخش صنعت و نیروگاه از کل گاز مصرفی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، موسی احمدلو ، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، گفت: بخش نیروگاه استان با 25 درصد میزان مصرف، بخش صنعت با 25 درصد، حمل و نقل با 5 درصد و بخش کشاورزی و دامپروری با 3 درصد به ترتیب بیشترین سهم مصرف گاز طبیعی در بخش صنعت و نیروگاه را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، با بیان اینکه بخش خانگی نیز 37 درصد سهم سبد انرژی استان را به خود اختصاص داده است، افزود: با تامین گاز بخش عمومی با 3 درصد و بخش تجاری با 2 درصد، در خدمت هم استانی های عزیز و ارائه خدمات گازرسانی هستیم. 

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، تصریح کرد: با احتساب نیروگاه؛ در سال 99 با میانگین روزانه 7 میلیون و 732 هزار متر مکعب گاز و میانگین سالانه 8/2 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی موفق به تامین گاز مشترکین محترم در استان زنجان شده ایم.

 احمدلو، با بیان اینکه توسعه گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع حرکت افتخار آمیزی است که با محرومیت زدایی و گسترش رفاه در  سطح کشور گام مهم بوده است،  اضافه کرد: این امر با هدف اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و گسترش عدالت اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته، زیرساخت های لازم برای توسعه گازرسانی به ویژه در روستاها فراهم شده است.

وی، در پایان تاکید کرد: حمایت از تولیدات داخلی با گازرسانی به صنایع استان به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های شرکت گاز زنجان پیگیری می شود.

انتهای پیام/
مديرعامل شركت گاز استان زنجان، /صنعت و نیروگاه /گاز مصرفی/ احمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر