کد خبر: 1097308 A

یک پزشک نیشابوری همکار دندانپزشک خود را با ضربات شیء نوک‌تیز راهی بیمارستان کرد و خود به دلیل مسمومیت احتمالا خودخواسته با دارو به بیمارستانی در مشهد منتقل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خراسان رضوی، ظهر روز گذشته خبر حمله  سعید ن. پزشک عمومی که گفته می شود با ضربات چاقو، همکار دندانپزشک خود را که در همسایگی یکدیگر مطب دارند، مجروح ساخته، جامعه پزشکی و شهروندانی را که از این خبر مطلع شده‌اند، در بهت و حیرت فرو برد.

 سعید.ن از پزشکان شناخته شده، با حضور در محل بانک سپه در خیابان امام خمینی، سراغ   احمد ن. دندانپزشک رفته و پس از درگیری مختصر لفظی، با وارد کردن دست کم سه ضربه متوالی وی را به شدت مجروح ساخت.

شاهدان عینی گزارش کرده‌اند که این دندانپزشک شناخته شده و قدیمی با وجود خونریزی شدید و شدت جراحات با اقدامات درمانی صورت گرفته از مرگ نجات یافته است اما پزشک ضارب دقایقی بعد از این حادثه، خود نیز با حالتی آشفته به اورژانس مراجعه کرده و از مسمومیت دارویی خود با قرص برنج خبر داده و بلافاصله در محل اورژانس از هوش  رفته است. بر اساس اطلاعات دریافتی وی پس از اقدامات اولیه، به علت وخامت حالش با بالگرد به بیمارستانی در مشهد انتقال یافته است.

ابعاد این حادثه توسط پلیس و دیگر نهادهای مرتبط در حال بررسی است. 

انتهای پیام/
بیمارستان پزشک جامعه پزشکی دارو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر