کد خبر: 1096629 A

بخش فوق تخصصی ریه و دستگاه برونکوسکوپی دیجیتال در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا از رشت،به منظورارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی و کاهش هزینه ها و دسترسی راحت بیمه شدگان به امکانات تشخیصی و درمانی، بخش فوق تخصصی ریه و دستگاه برونکوسکوپی دیجیتال بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت راه اندازی شد.

رضا قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: پس از همه گیری کرونا وافزایش شیوع بیماریهای ریوی و به جهت رفع نیاز بیماران به تجهیزات تشخیصی ، دستگاه برونکوسکوپی دیجیتال همراه با افزایش  پزشکان فوق تخصص در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت انجام شد.  

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی از اهداف مهم این مدیریت است افزود: در راستای ارائه خدمات بهینه به افراد آسیب دیده از کرونا علاوه بر راه اندازی دستگاه برونکوسکوپی ، هم اکنون فضا های تشخیصی نظیر اسپیرومتری و سی تی اسکن مدرن ازقفسه سینه (HRCT) به صورت 24 ساعته در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت فراهم شده است.

رضا قنبرپور ضمن تاکید به اینکه با تامین تجهیزات فوق به ویژه دستگاه برونکوسکوپی، امید می رود مشکل بسیاری از بیماران ریوی و کانسرهای دستگاه تنفس در مراحل اولیه تشخیص مرتفع گردد، تصریح کرد: هدف  از راه اندازی این تجهیزات کاهش هزینه ها و دسترسی راحت عموم بیمه شدگان به امکانات تشخیصی و درمانی فوق تخصصی است .

 

 

انتهای پیام/
استان گیلان بیمارستان تامین اجتماعی درمان کاهش هزینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر