کد خبر: 1096355 A

فیروزجائیان خبر داد:

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان با اشاره به این‌که متوسط تردد در بزرگراه امام رضا (ع) سیصد و هشتاد و شش وسیله نقلیه در ساعت بوده‌است، افزود: تردد در بزرگراه امام رضا (ع) طی سه ماه نخست سال جاری نسبت‌به مدت مشابه سال قبل ۱۴/۴ درصد افزایش داشته‌است.

به گزارش ایلنا از سمنان، رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان از ثبت نزدیک به سی میلیون تردد خودرو طی سه‌ماهه اول سال جاری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

محمدحسین فیروزجائیان با اشاره به این‌که طی سه ماه نخست سال جاری بیست و نه میلیون و هشت‌صد و هشتاد و سه هزار خودرو در محورهای استان تردد داشته‌اند گفت: سهم تردد وسایل نقلیه سنگین طی این مدت ۲۲/۷ درصد بوده‌است .

وی با اشاره  به وجود پنج و شش دستگاه ترددشمار در محورهای مواصلاتی استان گفت: تردد در محورهای ورودی استان طی این مدت، سه میلیون و هشت‌صد و پنجاه و یک‌هزار خودرو بوده‌است .

رئیس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل در ادامه با اشاره به این‌که طی این بازه زمانی متوسط تردد در بزرگراه امام رضا (ع) سیصد و هشتاد و شش وسیله نقلیه در ساعت بوده‌است افزود: تردد در بزرگراه امام رضا (ع) نسبت‌به مدت مشابه سال قبل ۱۴/۴ درصد افزایش داشته‌است.

فیروزجائیان در ادامه افزود: بیشترین سهم تردد پلاک‌های ثبت‌شده در محورهای مواصلاتی استان مربوط به خودروهای با پلاک استان سمنان، تهران و خراسان رضوی بوده‌است .

 

انتهای پیام/
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان بزرگراه امام رضا سمنان متوسط تردد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر