کد خبر: 1096331 A

مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد گفت: کارگروه ارزش آفرینی و توسعه ظرفیت های اشتغال از سوی اداره معین اقتصادی شهرداری مشهد با مشارکت و همکاری شرکت " کالومین" با هدف ایجاد غرفه های کارآفرینی جهت فروش محصولات خانگی و صنایع دستی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی قناویزچی با اعلام این خبر افزود: در این نشست در خصوص نحوه واگذاری غرفه‌های تجاری موجود در ایستگاه های خط یک قطار شهری مشهد به کارآفرینان شناسایی شده از سوی اداره معین اقتصادی شهرداری مشهد، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد با بیان اینکه در خط یک قطار شهری 24 ایستگاه وجود دارد که در دو ایستگاه ریحانه و فرودگاه غرفه های آن راه اندازی نشده است؛ گفت: در 22 ایستگاه دیگر ضمن شناسایی غرفه های خالی توسط کارگزاران قطار شهری، لیست متراژ و قیمت اجاره بهای ماهیانه هریک از غرفه ها در اختیار شرکت کالومین قرارداده می شود.

وی افزود: همچنین مقرر شده شرکت کالومین با بهره برداری و در اختیار گذاری یکی از غرفه ها به کارآفرینان به صورت پایلوت، در صورت موفقیت طرح، تعداد غرفه های کارآفرینی را افزایش دهد.

انتهای پیام/
اشتغال شهرداری صنایع دستی مشهد قطار شهری مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر