کد خبر: 1095936 A

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 172 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و سازغیرمجاز در استان شناسائی، توقف و قلع و قمع شد.

به گزارش ایلنا، علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان انگوت از جلوگیری از 172 مورد ساخت و سازغیرمجاز و تجاوز به حریم راه در استان اردبیل خبر داد و گفت: از این میزان 61 مورد ساخت و سازغیرمجاز شناسائی، به 95 مورد توقف و اخطار ساخت صادر و 16 مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ دستور قضائی درفصل بهار قلع و قمع شده است.

وی افزود: در 3 ماه گذشته 187 مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه توسط گشت های راهداری شناسائی، برخورد و قلع و قمع شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تحت پوشش قرار گرفتن حدود یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر از محورهای استان را در طرح راهداری محوری یادآور شد و تصریح کرد: در این طرح ۱۵۰ دستگاه ناوگان و ۲۰۰ نفر نیروی راهداری مشغول فعالیت هستند.

وی پاکسازی شانه و حاشیه راه، شانه سازی، تعریض و اصلاح افتادگی شانه راه، لکه گیری و درزگیری، اصلاح شیب شیروانی ،تسطیح حریم راهها و ترمیم خرابی آسفالت، اصلاح، تعمیر و رنگ آمیزی پایه تابلوها و سیستم های روشنایی راهها را از جمله اقدامات مهم اجرای طرح راهداری محوری دانست.

 

انتهای پیام/
ساخت و ساز غیر مجاز علی صبحی راهداری استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر