کد خبر: 1095886 A

مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان قزوین:

امیر سرتیپ دوم پیری گفت: مراسم خاکسپاری پیکر شهید گمنام در شهر شال برگزار می شود.

امیر سرتیپ دوم ستاد بهنام پیری مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار داشت: پیکر یک شهید گمنام عصر دوشنبه ( 7 تیرماه) با حضور مسئولان و مردم شهیدپرور استان در شهر شال به خاک سپرده می شود.

وی ادامه داد: مواردی که امروز برای همه مسئولان و مردم قابل اهمیت است، آن است که آئین‌ها و مراسم‌ها با رعایت کامل و دقیق دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونای استان قزوین انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: جهت جلوگیری از ازدحام مردم و حفظ فاصله گذاری اجتماعی، تشییع پیکر شهید گمنام در مسیر قزوین به شهر شال بصورت خودرویی می باشد.

پیری گفت: پیکیر شهید گمنام از مسیر شهرهای قزوین، بوئین زهرا، سگزآباد و دانسفهان بصورت خودرویی عبور می کند و سپس در مکانی که در دانشگاه آزاد اسلامی شهر شال پیش بینی شده است، به خاک سپرده می شود.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین تاکید کرد: شهدای گمنام همچون ستاره درخشانی در شهرها می درخشند و انتظار داریم مسئولان شهر شال و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، یادمانی در شأن و منزلت این شهید بزرگوار بسازند.

پیری گفت: شال یکی از مناطق شهیدپرور و انقلابی محسوب می شود که تقدیم صدها شهید، جانباز و ایثارگر جایگاه ویژه ای در انقلاب و دوران دفاع مقدس دارد.  

این مسئول ابراز کرد: تمامی هماهنگی ها در جهت برپایی مراسم باشکوه و در شأن شهید گمنام در شهر شال با رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی پیش بینی شده است که امیدواریم شهروندان با رعایت نکات بهداشتی در این مراسم شرکت کنند.

وی افزود: در طی مراسم 2000 ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین شهروندان توزیع خواهد شد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین خاطر نشان کرد: مراسم تدفین شهید گمنام راس ساعت 17 روز دوشنبه (7 تیرماه)  از مقابل مسجد جامع شهر شال به سمت دانشگاه آزاد اسلامی شهر شال برگزار می شود.

 

انتهای پیام/
استان قزوین انقلاب خاک دفاع مقدس شهید گمنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر