کد خبر: 1095741 A

زینلی :

دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی گفت:جامعه کارگری از رئیس جمهور منتخب درخواست دارد در خصوص انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نظرات و دیدگاه های آنها استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حمید زینلی در این خصوص افزود: با توجه به خط و مشی اعلام شده از سوی سید ابراهیم رئیسی مبنی بر استفاده از همه افراد دلسوز، سالم و اهل کار برای کمک به حل مشکلات، بنابراین جامعه کارگری به عنوان یکی از شرکای اجتماعی درخواست دارد در خصوص انتخاب وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که یکی از بزرگترین وزارتخانه های دولت است از نظرات و دیدگاه های آنها استفاده شود.

زینلی افزود: دولت سیزدهم مطمئن باشد با توجه و نگاه به این قشر عظیم، می تواند با معرفی افرادی با سابقه درخشان و مبارز با فساد همراه با تجربه های فراوان در حوزه عملکردی این وزارتخانه،  نسبت به حل مشکلات جامعه و پیشبرد اهداف دولت مردمی گام های مثبتی بردارد.

دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی تصریح کرد:معتقدیم بهترین وزرا باید از جامعه کاری هر شخصی معرفی شود و جامعه کارگری نیز از این مستثنی نیست و امیدواریم دولت سیزدهم انتخاب خوب و مناسبی را برای این وزارتخانه در نظر گیرد.

انتهای پیام/
جامعه خراسان رضوی شوراهای اسلامی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی رئیس جمهور منتخب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر