کد خبر: 1095740 A

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: دستگاه قضا در استان ضمن به کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای کمک به مجموعه مدیریت شهری، مانند گذشته درصورت بروز جرم به شذت و قاطعانه با متخلفان برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد قاسمی صبح امروز در دیدار با افراد منتخب برای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر قزوین گفت: بررسی و ورود به پرونده‌های مرتبط با حقوق عامه از مواردی است که دستگاه قضا به آن توجه دارد و از آنجایی که این امور با مسائل شهری نیز مرتبط است همکاری مجموعه مدیریت شهری در این راستا تاثیر گذار است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین ادامه داد: لازم است خدمات شهری به طور عادلانه در سطح شهر ارائه شود و در این راستا ارتباط از نزدیک با مردم جامعه و شنیدن و بررسی مشکلات آن‌ها اهمیت دارد.

وی ابراز کرد: دستگاه قضا در استان ضمن به کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای کمک به مجموعه مدیریت شهری، مانند گذشته درصورت بروز جرم به شذت و قاطعانه با متخلفان برخورد خواهد کرد.

این مقام قضایی استان قزوین عنوان کرد: در انتخابات 28 خرداد مردم علی رغم تبلیغات و توطئه‌های دشمن در انتخابات حضوری پرشور داشته و پیروز واقعی انتخابات شدند.

وی افزود: پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مردم باید در اولویت افراد منتخب در انتخابات قرار گرفته و با تلاش سعی شود زمینه ناامیدی و یاس مردم فراهم نشود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین بیان کرد: اساس انقلاب بر مبنای حضور مردم در صحنه بنا شده؛ از این رو حضور مسئولان در صحنه نیز ضرورت دارد؛ اما متاسفانه تعدادی از مسئولان صرفا پشت میز نشین بوده و در دسترسی عموم مردم قرار ندارند که باید مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که فاصله از مردم سطح نارضایتی را افزایش می‌دهد.

قاسمی گفت: دستگاه قضا نیز در دوره تحول در زمینه‌هایی مانند کاهش آسیب‌ها و جرائم اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم به استفاده از ظرفیت مردم توجه ویژه دارد؛ همچنین در زمینه پیشگیری از وقوع جرم نیز اقدامات قابل توجهی  را انجام می‌دهد؛ چرا که این اقدام به کاهش پرونده‌های قضایی کمک می‌کند.

انتهای پیام/
استان قزوین انقلاب تبلیغات جرم دادستان عمومی و انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر