کد خبر: 1095735 A

معاون شهرک‌های صنعتی اردبیل:

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از راه اندازی فن‌بازار منطقه‌ای در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، بهزاد مهدوی عنوان کرد: در بازار فناوری، فن‌بازارها نقش واسطه‌ای برای رساندن اطلاعات تکنولوژی به عرضه‌کنندگان، متقاضیان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران ایفا می کنند که تلاش می شود فن بازار منطقه ای در استان اردبیل راه اندازی شود.

وی افزود: فن بازارها به معنای بازار فناوری، محلی برای مبادلات تکنولوژی است که با ارائه مشاوره در خصوص مراحل انتقال تکنولوژی به ساماندهی جریان انتقال تکنولوژی می پردازند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: ظرایف موجود در انتقال تکنولوژی لزوم ایجاد اطلاع‌رسانی صحیح، مشاوره و استانداردسازی مبادلات را به وجود می آورد که این نقش توسط فن‌بازارها ایفا می‌شود.

مهدوی افزود: در اصل فن‌بازارها در نقش یک واسطه حرفه‌ای در سطوح مختلف در کنار عرضه‌کنندگان و متقاضیان تکنولوژی خواهند بود که فن بازارها محل مناسبی برای ارائه ایده‌ها و تکنولوژی‌های مورد نیاز صنایع است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: با توجه به نقش مهم فن بازارها در ارتقای تکنولوژی واحدهای تولیدی، ایجاد فن بازار منطقه ای در استان اردبیل یکی از برنامه های با اولویت حوزه صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی اردبیل است که تلاش می شود با دعوت از مسئولین کشوری مرتبط با این حوزه، فن بازار منطقه ای در استان اردبیل راه اندازی شود.

وی افزود: با راه اندازی فن بازار منطقه ای در استان اردبیل، این فن بازار مزایای زیادی برای صنایع استان خواهد داشت که امید است با پیگیری های لازم، فن بازار منطقه ای هرچه سریعتر در استان اردبیل راه اندازی شود.

انتهای پیام/
اردبیل شهرک های صنعتی اردبیل فن بازار بهزاد مهدوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر