کد خبر: 1095716 A

مدیرکل بنیاد مسکن استان خبر داد:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: در سال جاری تسهیلات برای بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی با افزایش دو برابری از 500 میلیون ریال به یک میلیارد ریال رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قروین، اصغر گونجی با اشاره به اقدامات بنیاد مسکن گفت: در سال جاری تسهیلات برای بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی با افزایش دو برابری از 500 میلیون ریال به یک میلیارد ریال رسید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین ادامه داد: با تسهیلات جذب شده برای استان چهار هزار واحد مسکونی روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت نوسازی و بهسازی خواهند شد.

وی ابراز کرد: ضمانت این تسهیلات که با نرخ 5 درصد هستند، سفته زنجیره‌ای بوده و دریافت کنندگان برای بازپرداخت آن 20 سال زمان دارند و افراد مشمول می‌توانند برای دریافت آن از طریق یکی از بانک‌های ملی، صادرات، تجارت، ملت، سپه، رفاه کارگران، مسکن و کشاورزی اقدام کنند.

این مسئول عنوان کرد: برای متقاضیان روستایی سرپرست خانوار، دارای مسکن نامناسب و تحت پوشش نهادهای حمایتی نیز ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض در نظر گرفته شده است.

گونجی گفت: طی یک ماه آینده واگذاری این تسهیلات در سراسر استان آغاز می‌شود و با عملی شدن مقام سازی چهر هزار واحد مسکونی در سال جاری، مسکن‌های مقام سازی شده استان 10 درصد افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/
استان قزوین انقلاب اسلامی کشاورزی مسکن بنیاد مسکن استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر