کد خبر: 1095584 A

استاندار قزوین عنوان کرد:

استاندار قزوین گفت: پس از تبدیل شدن قزوین به عنوان استان بسیاری از شاخص‌ها اشتباه ثبت شد و همین موضوع مشکلات را در تعیین و اختصاص بودجه به استان افزایش داد؛ البته با نظرات کارشناسی و اقدامات جمعی بودجه استان تاحدودی افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور عصر امروز در شورای برنامه ریزی استان گفت: طی سال‌های گذشته در راستای رفع نقص بودجه در استان کارشناسان و متخصاصان وارد عمل شده و اقدامات خوبی انجام شد.

استاندار قزوین ادامه داد: افزایش بودجه برای استان با همکاری و اتحاد بین مسئولین استان اتفاق افتاده و لازم است این اتحاد روز به روز افزایش پیدا کند.

وی ابراز کرد: پس از تبدیل شدن قزوین بعنوان استان بسیاری از شاخص‌ها اشتباه ثبت شد و همین موضوع مشکلات را در تعیین و اختصاص بودجه به استان افزایش داد؛ البته با نظرات کارشناسی و  اقدامات جمعی بودجه استان تاحدودی افزایش پیدا کرد.

نماینده عالی دولت در استان قزوین افزود: به رغم تلاش‌های جمعی صورت گرفته توسط مسئولین استان و افزایش بودجه هنوز تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله داریم و لازم است برای اصلاح شاخص‌ها در سال آینده تلاش‌های بیشتری انجام شود.

جمالی پور گفت: لازم است فرمانداران مطالبات مردم را اولویت بندی کرده و بات.جه به آن در راستای حل مشکلات و صرف بودجه قدم بردارند.

انتهای پیام/
بودجه شاخص کارشناسی مشکلات برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر