کد خبر: 1094269 A

شهردار مشهد گفت:فردا پنجم تیرماه پردیس مادر و کودک که ماحصل تلاش همکاران ما در سازمان عمران شهرداری مشهد و منطقه ۱۱ است در خیابان امامت ۴۹ به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمدرضا کلائی شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود درباره پردیس مادر وکودک نوشت: « یکی از پروژه هایی که از افتتاح آن بسیار خوشحال هستم، پردیس اختصاصی مادر و کودک است. معتقدم این مجموعه می تواند یکی از حلقه های توسعه فضاهای سرگرمی و تفریحی باشد و خلأ نبودن یک فضای مناسب را برای تفریح و ورزش مادران در کنار فرزاندان آنان پر می کند.

یکی از دغدغه های اصلی مادرها هنگام مراجعه به پارک ها این است که فرزندان خود را چه کنند و بیشتر حواس و انرژی آنان برای مراقبت از فرزاندنشان صرف می شود اما با تلاش همکاران خوبم فضای مناسبی در پردیس مادر و کودک ایجاد شده که هم برای مادران فضای مناسب ورزش، پیاده روی و رینگ اختصاصی دوچرخه سواری به وجود آورده و هم به صورت مستقل برای نگهداری از فرزندان آنان فضای مناسبی پیش بینی شده است.

ساختمانی سه طبقه با خدماتی مانند سالن ورزشی کودک و مادر به صورت مجزا، اتاق نگهداری کودک، اتاق سنجش سلامت کودک و کافی شاپ در این مجموعه ۶/۵ هکتاری تعبیه شده و فکر می کنم میتواند نیازهای مادران برای رفتن به یک مجموعه ورزشی و پارکی را تا حد زیادی برطرف کند.

این را هم باید عرض کنم که در فضای باز بوستان مادر و کودک، وسایل بازی و مجموعه سرگرمی در نظر گرفته شده. همچنین پروژه به شکلی طراحی و اجرا شده تا مادربزرگ ها و سالمندان و خانم های باردار نیز بتوانند از فضای پارک استفاده کنند و امکانات مورد نیاز آن ها جهت استراحت نیز پیش بینی شده است.

به لطف خدا شنبه پنج تیرماه این پروژه که ماحصل تلاش همکارانم در سازمان عمران شهرداری مشهد و منطقه ۱۱ است در خیابان امامت ۴۹ به بهره برداری می رسد. به آقای کاظمی، حجازی و همکاران ایشان خداقوت می گویم و همچنین باید یک خسته نباشید ویژه به خانم عرب احمدی شهردار منطقه ۱۱ بابت تلاش های زیادی که برای به ثمر رسیدن پردیس مادر و کودک داشتند عرض کنم.

سورپرایز بزرگی که این پروژه دارد، در کنار همه نکاتی که عرض کردم و در کنار بایدو برای مادران، مینی بایدو هم با تلاش دوستان در شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد جای گذاری شده است تا کودکان نیز در کنار مادران بتوانند در رینگ دوچرخه سواری از دوچرخه های اشتراکی استفاده کنند.

این پروژه مبارک همه مردم مشهد به ویژه مادران وکودکان باشد.»

انتهای پیام/
بازی سلامت شهرداری مشهد شهردار مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر