کد خبر: 1094178 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با تصویب هیئت دولت، بهای حامل های انرژی شامل آب، برق، گاز برای ناشران، کتابفروشان و مطبوعات بر اساس تعرفه فرهنگی محاسبه می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، محمدحسین اسماعیلی با اشاره به تعرفه فرهنگی برای حامل‌های انرژی گفت: در راستای حمایت از کتابفروشی‌ها، ناشران، مطبوعات و رسانه‌ها و با پیگیری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هیئت دولت با مصوبه‌ای مقرر نمود هزینه آبونمان حامل‌های انرژی برای این مراکز با تعرفه فرهنگی محاسبه شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: بر اساس این مصوبه، بهای آب، برق، گاز برای ناشران، کتابفروشان و مطبوعات بر اساس تعرفه فرهنگی محاسبه  می‌شود.

وی ابراز کرد: همچنین هزینه خدمات پستی، پروانه ساختمان و عوارض کسب نیز برای این مراکز با تعرفه فرهنگی یا آموزشی محاسبه می‌شود.

اسماعیلی  در پایان یادآور شد: موضوع محاسبه بهای آب، برق، گاز، خدمات پستی، پروانه ساختمان و عوارض کسب برای ناشران، کتابفروشان و مطبوعات با تعرفه آموزشی و یا فرهنگی، براساس ماده 92 قانون برنامه ششم توسعه، به تصویب هیئت دولت رسیده است.

انتهای پیام/
فرهنگ و ارشاد اسلامی گاز مطبوعات هیئت دولت حامل های انرژی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر