کد خبر: 1094167 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از روز گذشته آغاز به کار کرده و علاقمندان برای شرکت در آن تا دهم تیرماه فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رضا گروسی با اشاره به جنشنواره کارآفرینان برتر  در استان گفت: چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از روز گذشته آغاز به کار کرده و علاقمندان برای شرکت در آن تا دهم تیرماه فرصت داشته و می‌توانند به  karafarinanebartar.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ادامه  داد: در این جشنواره کارآفرینان برتر استان در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات انتخاب شده و پس از آن با داشتن شرایط لازم به جشنواره ملی معرفی می‌شوند.

وی ابراز کرد: سال گذشته سه هزار و 70 نفر در جشنواره ثبت نام کرده که 205 نفر در بخش استانی و 12 نفر در بخش ملی منتخب شدند.

رئیس دبیرخانه جشنواره کارآفرینی استان قزوین افزود: تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمصم سازی کشور، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و معرفی برترین‌ها به‌عنوان الگو به آحاد جامعه بویژه جوانان، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و تشویق حامیان کار آفرینی به مشارکت و سرمایه گذاری از جمله اهداف این جشنواره است.

وی عنوان کرد: استان کشور از ظرفیت‌هایی بالایی برخوردار بوده و از این رو هر ساله تعدادی از کارآفرینان استان در سطح ملی نیز موفق به کسب عنوان منتخب می‌شوند و لازم است با توجه به شرایط اقتصادی جامعه از این قشر حمایت شود تا به رونق و توسعه تولید برسیم.

انتهای پیام/
استان قزوین جامعه خلاقیت کار و رفاه اجتماعی جشنواره کارآفرینان برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر