کد خبر: 1093851 A

رئیس بنیاد نخبگان استان:

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین از برگزاری رویداد ایده‌های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش‌های قطعی برق در 22 تیر ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری استان علی رجب پور با اشاره به برگزاری رویداد ایده‌های نو در استان گفت: رویداد ایده‌های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش‌های قطعی برق در استان قزوین برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان قزوین ادامه داد: علاقمندان برای شرکت در این ایده تا 15 تیرماه مهلت دارند و ایده‌های برتر در 22 تیرماه مشخص خواهد شده و به برگزیدگان تا 300 میلیون ریال جوایز نقدی اهدا می‌شود.

وی ابراز کرد: اصلاح الگوی مصرف در ساعات پیک بار، مدیریت پیامدهای قطعی برق در فرآیندهای تولید، مدیریت مصرف بهینه انرژی و فناوری‌های نوین و فضای مجازی از محوررهای این رویداد هستند.

این مسئول افزود: وزارت نیرو و شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در پیاده سازی ایده‌ها حمایت می‌کند؛ همچنین پارک و مراکز رشد و نوآوری نیز در قالب استقرار رایگان، اعطای تسهیلات و مشاوره و بازاریابی از ایده‌ها حمایت می‌کند و  تامین اعتبار پژوهشی نیز صورت می‌گیرد.  

رجب‌پور گفت: علاقمندان می‌توانند برای ثبت ایده به https://formafzar.com/form/k9r57 و برای کسب اطلاعات بیشتر به www.roshd.ikiu.ac.ir مراجعه کرده و یا با 02833901876 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
استان قزوین برق رشد فضای مجازی نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر