کد خبر: 1093813 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: تشکیل اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران می‌تواند تسهیل کننده دغدغه‌های فعالین عرصه چاپ در قزوین باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، محمدحسین اسماعیلی در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت چاپ گفت: مهمترین موضوع حوزه چاپ در استان قزوین نبودِ اتحادیه مستقل برای چاپخانه داران است که این امر باعث ایجاد تداخل صنفی در چند اتحادیه شده، ضمن اینکه مسئولیت نظارت و پیگیری امور چاپ نیز به روشنی مشخص نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: پیگیری در خصوص تشکیل اتحادیه مستقل برای حوزه چاپ را با جدیت پیگیری خواهیم کرد و امیدواریم با همکاری اداره کل صمت این امر مهم محقق شود.

وی ابراز کرد: در شرایط کنونی باید با همکاری و تعامل اتحادیه‌های ذی‌ربط وظایف و مسئولیت‌ها در حوزه چاپ مشخص شود و اتحادیه‌ها وظایف خود را بویژه در زمینه نظارت با دقت و درستی به انجام رسانند.

اسماعیلی تاکید کرد: موضوع مهم دیگر در این راستا فعالیت‌های غیرمجاز در حوزه چاپ است که از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با همکاری اتحادیه‌های ذی‌ربط و اماکن نیروی انتظامی با این فعالیت‌های غیرقانونی برخورد کرد و مانع فعالیت‌های آنان شد.

انتهای پیام/
استان قزوین صنعت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین نیروی انتطامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر