کد خبر: 1093747 A

رئیس پلیس راه استان هشدار داد:

رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: آمار تصادفات در جاده‌های روستایی و فرعی استان سمنان رو به افزایش است که باید با مساعدت دستگاه های اجرایی و خدمات رسان مربوطه برای رفع این چالش مهم اقدام کرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، سرهنگ موسی  کبیری تصریح کرد: رفع نقاط حادثه خیز در جاده‌های روستایی و فرعی استان سمنان باهدف کاهش سوانح رانندگی با جدیت دنبال شود.

وی ادامه داد: آمار تصادفات در جاده‌های روستایی و فرعی استان سمنان رو به افزایش است که باید با مساعدت دستگاه‌های اجرائی و خدمات رسان مربوطه برای رفع این چالش مهم اقدام کرد.

کبیری یادآور شد: بهسازی جاده‌های فرعی و روستایی و نصب مجدد علائم راهنمایی و رانندگی با جدیت در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان قرار گیرد.

رئیس پلیس راه استان سمنان اضافه کرد: در سه ماه گذشته بیشترین تصادف در محور های استان سمنان مربوط به خودروهای سواری سبک بوده است و ۶۸ درصد علت تصادف های رانندگی در مدت مذکور ناشی از توجه نکردن راننده به جلو و واژگونی خودرو بوده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تصادف در جاده‌های استان سمنان در ساعت های ۱۲ تا ۱۴، ۱۶ تا ۱۸ و ۲۰ تا ۲۲ روی می دهد اظهار کرد: در سه ماه گذشته در لاین جنوبی محور تهران مشهد در محدوده استان سمنان متاسفانه ۱۳ هموطن به دلیل سوانح رانندگی جان باختند و در مجموع ۳۸ درصد از کل جان باختگان ناشی از سوانح رانندگی در استان از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ۱۴۰۰ در لاین جنوبی محور تهران مشهد بوده است.

انتهای پیام/
رئیس پلیس راه استان سمنان راه های روستایی آمار تصادفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر