کد خبر: 1093473 A

استاندار اردبیل خبر داد:

استاندار اردبیل از ترزیق و تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نقدی به راه آهن میانه- اردبیل در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش ایلنا، اکبر بهنام جو با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و نامه وزیر راه و شهرسازی نسبت به تخصیص اعتبار نقدی برای راه و آهن میانه_ اردبیل را پیگیری کرد.

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰ کیلومتر مسیر راه آهن میانه_ اردبیل ریل گذاری شده، افزود: زیرسازی این محور که به دلیل شرایط خاص منطقه‌ای و توپوگرافی از دشوارترین مسیرهای ریلی کشور است و حدود ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و باید اعتبار تزریق شود تا پیمانکاران بتوانند ادامه مسیر را عملیاتی کنند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: به منظور تسریع در روند اجرایی این پروژه رییس سازمان برنامه و بودجه با استناد به وزیر راه و شهرسازی و استانداری اردبیل دستور پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان به این پروژه را صادر کرد و به زودی به حساب پیمانکاران واریز می شود.

بهنام جو افزود: در راستای حفظ روند فعلی و پیشبرد پروژه و پیشگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی تلاش می کنیم این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی ضمن تقدیر از نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر راه و شهرسازی، اذعان کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه این پروژه را جزو پروژه های الویت دار جهش تولید می داند و در هر شرایط نسبت به پرداخت اعتبار فاینانس بانک ملی از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

انتهای پیام/
استاندار اردبیل راه آهن اردبیل اکبر بهنامجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر