کد خبر: 1093203 A

استاندار اصفهان خبر داد:

استاندار اصفهان از برگزاری نخستین کنگره اصفهان و توسعه ملی، چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌رو" در دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباس رضایی در جلسه هماهنگی برگزاری کنگره استان اصفهان و توسعه ملی، چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌رو در استانداری افزود: باید جایگاه اصفهان را در توسعه عرصه‌های مختلف با نگرش مجاهدت‌پروری، خلاقیت و دیگر زمینه‌ها در این کنگره برجسته کرد.

وی هدف از برگزاری این نشست را برجسته‌سازی نقش استان در توسعه صنعتی، هنری، اجتماعی، فرهنگی، دفاعی و حوزوی کشور برشمرد و گفت: هدف مهم این نشست، جمع‌آوری داشته‌های استان در بخش‌های مختلف است تا بتوانیم با بررسی چالش‌های پیش‌رو و آینده و تحویل آن در قالب بسته‌هایی به مدیران آتی، از کُند شدن آهنگ توسعه استان جلوگیری کنیم.

رضایی اضافه کرد: با دائمی کردن دبیرخانه کنگره می‌توانیم ضمن زنده نگهداشتن این خودباوری در استان در جهت رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود اقدام کنیم.

وی با اشاره به نقش چهره‌های ماندگار در توسعه استان اصفهان خاطرنشان کرد: با برپایی این کنگره می‌توان به شناسایی و معرفی چهره‌های جدیدی که می‌توانند در آینده با اقدامات ارزنده خود در استان نقش آفرین باشند، پرداخت.

استاندار اصفهان اظهار داشت: مهمترین هدف برگزاری کنگره باید بر مبنای فرصت‌سازی و نه فرصت سوزی و در جهت پیشبرد برنامه‌های استان باشد.

"نخستین کنگره استان اصفهان و توسعه ملی، چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌رو" از ۲۲ تا ۲۴ تیر در دانشگاه صنعتی اصفهان در دو قالب حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
استان اصفهان اصفهان خلاقیت کنگره استاندار اصفهان توسعه ملی ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر