کد خبر: 1092931 A

سنجری تاکید کرد؛

مدیرعامل عامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی گفت: همکاری و حمایت های گمرکات استان در فراهم کردن زمینه ها برای ارائه خدمات گمرکی مورد نیاز می تواند در توسعه ظرفیتهای اقتصادی مرز دوغارون موثر باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد سنجری با همراهی حمیدرضا وفادار مدیرعامل شرکت پایانه‌های انرژی دوغارون در نشستی مشترک با امید جهاندیده ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک مشهد دیدار و در خصوص همکاری های مشترک گفت و گو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به وظایف و رسالت‌های سازمان همیاری،گفت: این مجموعه به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی رسالت پشتیبانی و حمایت از 81 شهرداری استان را به عنوان سهام داران خود برعهده دارد و هرگونه انتفاع از فعالیت‌های این مجموعه  به چرخه شهرداریها باز می‌گردد.

مدیرعامل عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: هدف اصلی سازمان همیاری جذب منابع خرد شهرداریها و  هدایت آنها به سمت سرمایه گذاری های که به درآمدهای پایدار بیانجامد از این رو اقدامات خوبی برای احداث پایانه انرژی در مرز دوغارون و همچنین ایجاد خط لوله انتقال سوخت به افغانستان صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: لذا همکاری و حمایت های گمرکات استان در فراهم کردن زمینه ها برای ارائه خدمات گمرکی مورد نیاز می تواند در توسعه ظرفیتهای اقتصادی مرز دوغارون به ویژه تقویت و تسهیل در بهره برداری از پروژه پایانه انرژی سازمان همیاری موثر باشد.

انتهای پیام/
افغانستان خراسان رضوی سرمایه گذاری شهرداری گمرک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر