کد خبر: 1092889 A

تولیت آستان قدس رضوی طی تماس تلفنی با سید ابراهیم رئیسی پیروزی وی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت و از او برای سخنرانی در جشن میلاد امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حجت الاسلام احمد مروی در این تماس تلفنی ضمن آرزوی موفقیت برای رئیسی اظهار داشت: لبیک ملت ایران به رهبر معظم انقلاب و حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری به‌رغم همه تبلیغات سوء دشمنان یک بار دیگر هوشیاری و بصیرت ملت سرافراز ایران را در برابر دشمنان ثابت کرد.

وی افزود: برگزیده شدن شما توسط ملت ایران که در ایام دهه مبارک کرامت رقم خورد را به فال نیک می‌گیریم و آن را نقطه عطفی برای کسب فرصت‌های جدید خدمت به ملت و کشور شریف ایران در فضای داخلی و خارجی می‌دانیم از این رو از جنابعالی دعوت می کنیم در جشن روز میلاد امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی سخنرانی کنید.

رئیس جمهوری منتخب نیز در این گفت‌ و گوی تلفنی ضمن تشکر از تماس، پیام تبریک و دعوت تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید تلاش کنیم تا تمام ظرفیت‌های کشور را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به مردم بسیج کنیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا پاسخ اعتماد ملت ایران را به شایستگی بدهیم.

سید ابراهیم رئیسی افزود: ان شاء الله در نخستین فرصت و با فراهم آمدن شرایط، برای زیارت و عرض ارادت به ساحت مقدس امام علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مشرف خواهم شد.

انتهای پیام/
آستان قدس رضوی امام رضا انتخابات ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر