کد خبر: 1092858 A

استاندار هرمزگان:

استاندار هرمزگان گفت: آب شیرین‌کن حمیران که در حال حاضر بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، باید هر چه سریعتر آماده بهره‌برداری شود.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، فریدون همتی پس از بازدید از پروژه‌های در حال اجرا در شهرستان بندرلنگه، عنوان کرد: پروژه آب شیرین کن حمیران با هدف تامین آب روستاهای منطقه، با ظرفیت هزار و 600 مترمکعب در شبانه‌روز در حال احداث است و در حال حاضر بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدواریم با تلاشی که صورت گیرد و هرچه سریعتر آماده بهره‌برداری شود.

وی ادامه داد: جاده جدید حمران به گزیر نیز با مشارکت خیرین، دهیاری و شورا در حال بازگشایی و زیرسازی است که به این پروژه کمک خواهیم داشت تا آسفالت آن انجام شود.

استاندار هرمزگان افزود: این جاده موجب نزدیک شدن مسیر دسترسی روستای گزیر به مرکز استان و دریا خواهد شد.

همتی با اشاره به بازدید از روستای گزیر در شهرستان بندرلنگه، تصریح کرد: در این روستا با اراده خوب مردم، دهیاری و شورا کارهای خیلی خوبی انجام شده و بسیار تمیز، زیبا و منظم و برخوردار از امکانات خوب و مراکز فرهنگی است که نشان می‌دهد مردم با اراده و اتحاد و همدلی، موجب ساختن آن شده‌اند.

وی گفت: زمین ورزشی روستای گزیر، با همت دهیاری و شورا، آماده و زیرسازی شده است و به اداره کل ورزش و جوانان استان، دستور داده شد که به سرعت تامین چمن مصنوعی آن انجام شود تا جوانان گزیر و روستاهای اطراف از این زمین ورزشی کاملا استاندارد، استفاده کنند.

استاندار هرمزگان با تشکر از اراده و هماهنگی خوب مردم روستای گزیر، خاطرنشان کرد: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندار شهرستان بندرلنگه باید توجه ویژه‌ای به روستای گزیر داشته باشند و هر جا مردم پیشقدم باشند، علاقه‌مندی بیشتری برای کار و تلاش و تخصیص منابع صورت می‌گیرد تا مکمل کار مردم باشد.

انتهای پیام/
اداره کل ورزش و جوانان جاده زمین شورای اسلامی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر