کد خبر: 1091005 A

در سال ۹۹؛

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از کسب رتبه برتر این اداره کل در سال 1399 بر اساس ارزیابی های وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در بین گروه دوم ادارات کل استان های کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، حسین فلاح نژاد، گفت: براساس ارزیابی های انجام گرفته در شاخص‌های پیش بینی شده وزارت متبوع از جمله عملکرد در معاونت های تخصصی وزارتخانه، سامانه مدیریت و عملکرد(برته) و تحقق شاخص های تخصصی، سامانه سامد و سامانه حقوق شهروندی در سال ۱۳۹۹، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز توانست رتبه برتر کشوری را کسب کند.

وی با اشاره به روند ارزیابی های به‌عمل آمده در معاونت توسعه مدیریت و منابع، کمیته مدیریت عملکرد و اداره کل امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در این ارزیابی استان‌ها بر اساس سطوح جمعیتی، میزان جامعه هدف (مخاطبین) و برخورداری به چهار گروه تقسیم بندی شده و و با مقایسه و تناسب شرایط و عملکرد هر استان نسبت به سایر استان های هم گروه این ارزیابی انجام شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز خاطر نشان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های مضاعف و هماهنگی لازم در تمام حوزه‌های این اداره کل و همچنین تشریک مساعی و همکاری مدیران، روسا وکارکنان تلاش گر در این مجموعه، همچون سنوات گذشته شاهد کسب رتبه های برتر اداره کل در ارزیابی های مختلف هستیم.

 

انتهای پیام/
حسین فلاح نژاد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر