کد خبر: 1089595 A

مهرعلیزاده در تبریز :

محسن مهرعلیزاده، کاندیدای اصلاح طلب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ، روز گذشته به تبریز سفر کرد. او در این سفر با حضور در آمفی تئاتر رو باز پارک ائل گلی تبریز در جمع حامیان خود به ارائه برنامه های خود پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، محسن مهر علیزاده در این مراسم بر ضرورت فعالیت بیش از پیش ستاد احیای دریاچه ارومیه تاکید کرد و گفت: دریاچه ارومیه یکی از زیبایی‌های آذربایجان شرقی و کشور است که متاسفانه با برخی مداخلات و کوتاهی‌های صورت گرفته در کنار مشکل کم آبی در گذشته دچار خشکی و کم آبی شده و مخاطراتی را برای آیندگان به وجود آورده است.

او گفت: خشک شدن دریاچه ارومیه باعث ایجاد ریزگرد‌ها در سطح وسیعی می‌شود و بی توجهی به خشک شدن دریاچه و شوره زار شدن منطقه موجب خواهد شد مدیون آیندگان شویم.

وی افزود: مردم ایران لایق بهترین‌ها هستند و راه اداره کشور عقلانیت، ایجاد کار و اشتغال است.

محسن مهرعلیزاده اذعان داشت: در شرایط فعلی با دور بودن از کشمکش‌های بی حاصل در داخل و تنش با دنیا می‌توان کشور را بهتر اداره کرد.

او اضافه کرد: رئیس جمهورآینده باید صنعت، اقتصاد، مدیریت کلان و مسایل بین المللی را بفهمند می‌تواند کشور را بهتر اداره کند.

او گفت: ریشه تورم و گرانی کمبود تولید و نظام غلط توزیع است، بنابراین برای مهار تورم و گرانی باید موانع سر راه تولید را برداشت و نظام را توزیع را اصلاح کرد.

انتهای پیام/
آذربایجان شرقی انتخابات ریاست جمهوری تبلیغات دولت فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر