کد خبر: 1089352 A

دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان:

دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان قزوین گفت: شهرستان البرز، قزوین و تاکستان بعنوان نقاط حساس استان پیش بینی شده که در تمام مراحل انتخاباتی مورد رصد و توجه قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی فولیان در جلسه ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی که در دادگستری استان تشکیل شد گفت: این ستاد نگاه پیشگیرانه دارد و درصورت بروز جرم ابتدا توجیه و هشدار و سپس برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان قزوین ادامه داد: در ستادهای پیشگیری از تخلفات در استان ۱۷ جلسه برگزار شده و بیش از ۱۱۸ مصوبه به تصویب رسیده و برای قاضیان شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی دستورالعمل‌هایی ابلاغ شده است.

وی ابراز کرد: تمام تخلفات و بایدها و نبایدهای انتخاباتی به اطلاع تمام عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات و عموم مردم رسیده است.

این مسئول قضائی افزود: تاکنون بیش از ۱۰۸ نفر تخلف انتخاباتی مرتکب شده‌اند که هشدارهای لازم به آن‌ها داده شده و در برخی موارد نیز پیگرد قانونی برای آن‌ها درنظر گرفته شده است، همچنین برای ۸۴۴ نفر پیامک‌های پیشگیرانه ارسال شده است.

وی اظهار کرد: تهیه و ارسال اطلس امنیت انتخابات استان نیز انجام شده است، شهرستان البرز، قزوین و تاکستان بعنوان نقاط حساس استان پیش بینی شده که در تمام مراحل انتخاباتی مورد رصد و توجه قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/
استان قزوین انتخابات پیامک امنیت دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر