کد خبر: 1089183 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 25 کیلوگرم مواد مخدر تریاگ از دو دستگاه خودروی سواری و دستگیری 2 نفر در عوارضی قزوین-‌زنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سردار علی ابراهیمی با اشاره به کشف مواد مخدر در  استان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با هدف جلوگیری از فعالیت سوداگران مرگ و ناامن کردن محورهای مواصلاتی برای آن‌ها اقدام به کنترل خودروهای عبوری در عوارضی قزوین-زنجان کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: مأموران در همین راستا به 2 دستگاه خودروی سواری مشکوک و برای بررسی بیشتر دستور توقف آن‌ها را صادر کردند.

وی بیان کرد: پس از توقف خودروها و در بازرسی از آن‌ها، مأموران 25 کیلو تریاک که به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و 2 نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

ابراهیمی در پایان با اشاره به اینکه متهمان به همراه مواد کشف شده با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ که با زیر پا گذاشتن کرامات انسانی و اخلاقی در صدد از هم گسستن کانون خانواده‌ها هستند باید بدانند که نیروی انتظامی از هیچ تلاشی برای ناکام کردن اهداف شوم آن‌ها دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/
استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر خانواده محورهای مواصلاتی مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر