کد خبر: 1089144 A

شرکت آب و فاضلاب و توزیع برق استان قزوین با صدور اطلاعیه مشترکی از شهروندان خواستار صرفه جویی در مصرف آب و برق شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، شرکت آب و فاضلاب و توزیع برق استان قزوین با صدور اطلاعیه مشترکی از شهروندان درخواست کردند با توجه به فرا رسیدن زودهنگام فصل گرما در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند.

در این این اطلاعیه آمده است: شهروندان استان قزوین با توجه به فرا رسیدن زود هنگام فصل گرما و افزایش کم سابقه دما در روزهای پیش رو و افزایش مصرف آب و برق، ضروری است به منظور بهره‌مندی مستمر و پایدار از خدمات و جلوگیری از قطعی آب و برق، مدیریت بهینه مصرف را مد نظر قرار دهند.

در ادامه این اطلاعیه درج شده است: با توجه به شرایط دمایی موجود و کاهش بارندگی و خشکسالی به اطلاع هم استانی‌های عزیز می‌رساند، با وجود تلاش‌های شبانه روزی و مستمر خدمتگزاران سخت‌کوش مردم در صنعت آب و برق استان برای تامین پایدار انرژی بویژه در مصارف خانگی، تقاضا می‌شود مردم عزیزمان مثل همیشه با همیاری آگاهانه و متعهدانه، خدمتگزاران خود را در این امر یاری دهند و با مدیریت بهینه مصرف آب و برق، سایر هموطنان را در دریافت مستمر انرژی به خصوص در مناطق گرمسیر کشور همراهی کنند.

در پایان اطلاعیه اظهار امیدواری شده است: امیدواریم با همراهی دلسوزانه و متعهدانه مردم در این امر مهم بتوانیم تابستان بسیار سخت امسال را هم در شرایط کرونایی که دشواری‌های زیادی به کشور تحمیل کرده است، بخوبی پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/
آب و فاضلاب استان قزوین انرژی برق صرفه جویی در مصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر