کد خبر: 1089039 A

از هفته آینده آغاز می شود؛

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: عملیات گازرسانی به فاز چهارم به عنوان طلایی ترین و بزرگترین فاز اقتصادی در این منطقه از هفته آینده آغاز می شود.

به گزارش ایلنا از البرز، نادر ثناگو مطلق اظهار داشت: با توجه به وجود صنایع با اولویت آی.سی.تی و آی.تی و از سوی دیگر قرار گرفتن نیروگاه‌های گازی در فاز چهار، اجرای عملیات گازرسانی برای تغذیه این واحدهای بزرگ و همچنین سایر واحدهایی که قرار است پس از توسعه زیر ساخت ها در این فاز استقرار یابند نیاز صنایع در این بخش را مرتفع می کند.

وی با بیان اینکه انتخاب پیمانکار و مناقصه واگذاری پروژه گازرسانی به فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام برگزار شده عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از هفته آینده آغاز خواهد و برنامه پیش بینی شده این است که در حداقل مدت ممکن این کار به پایان برسد.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در زمینی به مساحت 165 هکتار و در هفت پهنه تعریف که با تکمیل زیر ساخت های این فاز با اولویت صنایع مرتبط با آی.تی و آی.سی.تی زمینه ایجاد 10 هزار فرصت شغلی در منطقه فراهم می شود.

وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی های صورت گرفته در طرح جامع، چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان نخستین قطب فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور تبدیل خواهد شد.

ثناگو مطلق افزود: فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام در فازهایی از جمله لجستیک و انبار دارای، اداری، بورس، بانک، بیمه، فناوری های دانش بنیان و شهرک سلامت راه اندازی می شود.

انتهای پیام/
منطقه ویژه اقتصادی پیام نادر ثناگو مطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر