کد خبر: 1089009 A

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد از کشف ۲۴ فقره انشعاب غیر مجاز آب خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از گناباد، جواد سالاری سرپرست امور آبفای شهرستان در راستای عبور از بحران و تنش آبی در تابستان ۱۴۰۰ با توجه به فرا رسیدن گرمای زودتر از موعد، و تاکید بر شناسایی انشعابات غیرمجاز گفت : در این راستا با تشکیل کارگروه شناسایی انشعابات غیر مجاز و راه اندازی گشت آب از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به کشف ۲۴ فقره انشعاب غیرمجاز در شهر گناباد و روستاهای بخش‌های مرکزی و کاخک شدند.

سالاری افزود: این انشعابات که در دامداری‌ها و باغ‌ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار گرفته است به صورت مستقیم به شبکه وصل و یا به صورت غیر مجاز اقدام به مصرف آب نموده که شناسایی شده و با هماهنگی مراجع قانونی، جهت ادامه روند قضایی به دادگاه معرفی شده‌اند.

وی تصریح کرد: وجود انشعابات غیرمجاز برای آبیاری باغ‌ها، دامداری و نیز ساخت و ساز بویژه در بخش روستایی سبب شده تا مصرف آب شرب بیشتر از تولید آن باشد و تامین آب را با چالش جدی مواجه کند.

سرپرست امور آبفا گناباد در پایان از مردم عزیز شهرستان خواست هرگونه تخلف در مصرف آب و انشعاب غیرمجاز را با شماره تماس ۱۲۲، به اطلاع این امور برسانند تا مأموران مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنند.

انتهای پیام/
آب و فاضلاب ساخت و ساز آب انشعاب گناباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر