کد خبر: 1088433 A

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان خبر داد:

مدیر کل کانون پرورش فکری گیلان با اشاره به فراخون شرکت در مهرواره هنرهای نمایشی «کی می تونه»، گفت: این مهرواره با هدف بهره گیری از ظرفیت های این هنر برای آموزش و تربیت برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از رشت، اسفندیار ضیایی با اشاره به اینکه انتشار فراخوان شرکت در مهرواره «کی می تونه»، اظهار کرد: این مهرواره همکاری انجمن هنرهای نمایشی اداره کل کانون پرورش فکری گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این مهرواره استفاده از ظرفیت هنرهای نمایشی در زمینه آموزش و تربیت و آگاهی بخشی است، گفت: شرکت کنندگان در این مهرواره می‌توانند رویدادها و خاطرات روزمره زندگی و مطالب برگرفته از کتاب، نمایشنامه، قصه‌ها و افسانه را در اثر خود استفاده کنند.

ضیایی ادامه داد: «نماز و نیایش»، «بخشش و مهربانی»، «شادی و خنده» «مراقبت از یکدیگر» از دیگر موضوعاتی است که کودکان و نوجوانان می‌توانند در زمینه آن تولید اثر کنند.

وی افزود: آثار می‌تواند در قالب نمایش‌های صحنه‌ای، عروسکی، کاغذی، قصه‌عروسکی و نوانماهای (دابسمش) خلاقانه ۲ تا ۱۵ دقیقه‌ای باشد.

مدیر کل کانون پرورش فکری گیلان با بیان اینکه مهرواره هنرهای نمایشی «کی‌می‌تونه» برای مخاطبان کودک و نوجوان برنامه‌ریزی شده است، اضافه کرد: همراه کردن دیگر اعضای خانواده در تولید آثار این مهرواره از دیگر اهدافی است که دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: آثار باید در قالب لوح فشرده به آدرس رشت، میدان انتظام، کوچه نظام‌پزشکی، اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، یا از طریق ایمیل برای واحد آفرینش‌های هنری کانون استان anjomantheater@gmil.com ارسال شود.

انتهای پیام/
استفاده از ظرفیت شادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نماز هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر