کد خبر: 1088339 A

رئیس ستاد انتخابات استان:

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: مدیران و کارگزاران دولتی باید بی طرف بوده و امکان طرفداری از نامزد خاصی را ندارند و درصورت طرفداری از نامزد خاصی با آنها برخورد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی با اشاره به برگزاری انتخابات گفت:  مسئولان از رای مردم امانت داری کنند اگر چه نامزدها هم باید در نهایت تسلیم رای مردم باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: باتوجه به شرایط کرونا لازم است تجمعات انتخاباتی به خوبی مدیریت شود؛ چرا که درحال حاضر باوجود کاهش بستری‌ها شرایط شکننده بوده و درصورت غفلت آسیب خواهیم دید؛ از این رو رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ضرورت بالایی برخوردار است.

وی ابراز کرد: لازم است در فضاهای سربسته تجمعی نداشته باشیم و تمام برنامه‌ها با فاصله اجتماعی برگزار شود؛ در واقع در این دوره انتخابات،فضای مجازی در تبلیغات نقش مهمی را ایفا می‌کند و لازم است نامزدها در این فضا حضور پررنگی داشته باشند تا برنامه‌ها و سوء استفاده‌های دشمن در آن کمرنگ شود؛ چرا که دشمن یاس و ناامیدی و ایجاد بی انگیزگی را هدف قرار داده و ما باید در مقابل با عملکرد مطابق با قانون در این فضا را افزایش دهیم.

این مقام سیاسی استان افزود: لازم است نامزدها از تخریب رقیبان که بدترین بی اخلاقی است دوری کرده و بیشتر به معرفی خود و برنامه‌هایشان بپردازند. 

 انتخابات در شهر قزوین به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و نتایج یک الی دو ساعت پس از پایان  رای گیری مشخص شده و پس از مشخص شدن نتایج آرای ریاست جمهوری اعلام خواهد شد .

 

انتهای پیام/
اخلاق استان قزوین انتخابات ریاست جمهوری قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر