کد خبر: 1087877 A

در استان البرز؛

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از انعقاد تفاهم‌نامه خرید مواد اولیه ویژه هنر‌مند‌ان فعال در رشته چرم، ‌خبر داد.

به‌ گزارش ایلنا از البرز، فریدون محمد‌ی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه تهیه چرم و مواد اولیه مرغوب ویژه هنر‌مند‌ان حوزه صنایع‌دستی استان، اظهار کرد: در راستای‌، مدیریت بهینه بازار چرم و مواد اولیه، حمایت از هنرمندان، دسترسی آسان متقاضیان به مواد مورد نیاز، حذف واسطه‌ها و پیشگیری از سوء ‌استفاده برخی افراد، تفاهم‌نامه همکاری و مشارکت با یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه چرم منعقد شده است.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز با اشاره به فراهم کردن زمینه مناسب برای ایجاد قطب تولید مواد‌ اولیه در استان با هدف کاهش وارد‌ات تصریح کرد: قیمت پایین و ثابت، مواد اولیه ارزان و مرغوب و جلو‌گیر‌ی از افزایش بی‌رویه قیمت به منظور رفاه حال هنرمند‌ان فعال از دیگر مزایای‌ قرارداد منعقد شده محسوب می‌شود.

محمد‌ی در ادامه افزود: همچنین مقرر شد به زود‌ی کارگاه‌ها‌ی آموزشی نحوه تولید و فر‌آور‌ی چرم خام و دوره شناخت چرم و بر‌رسی عیوب چرم و رنگ به صورت رایگان ویژه مربیان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگر‌ی و صنایع‌دستی البرز توسط طرف دوم تفاهم‌نامه بر‌گزار شود.

چرم صنایع دستی استان البرز مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر