کد خبر: 1087871 A

با حضور مسئولان کشوری؛

بخشداری های طاهر گوراب و ضیابر در شهرستان صومعه سرا با حضور مسئولان کشوری آغاز به کار کردند.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، پیش از ظهر امروز با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهوری، معاونت مجلس و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی، استاندار گیلان بخشداری‌های طاهر گوراب و ضیابر آغاز به کار کردند.

مطالبه مهم مردم ضیابر و طاهر گوراب عملی شد

فرماندار صومعه سرا در این مراسم با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته شده از سوی مسئولان شهرستان و استان و همچنین کشور برای تبدیل طاهرگوراب و ضیابر به بخش، گفت: این خواسته و مطالبه مردم این مناطق طی این سال‌های بوده است.

سید جلال سید محمدی در ادامه به ظرفیت‌های تاریخی و کشاورزی این مناطق اشاره کرد و افزود: برای استقرار بخشداری در این مناطق نیز زحمات زیادی کشیده شده است.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به مشارکت مردم منطقه برای احیای بخشداری طاهر گوراب، گفت: ۲۵۰ میلیون تومان مردم برای احیای وضعیت این ساختمان کمک کرده اند.

مسئولان تنها برای خدمت به مردم وارد میدان مدیریت شوند

امام جمعه صومعه سرا نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه مسئولان باید با موانع مبارزه کرده و در راستای خدمت رسانی به مردم گام‌های محکم‌تر و بیشتری بردارند، اظهار کرد: با پیمانی که خودشان بسته اند و با مردم بسته اند در خدمت شأن وفادار بمانند راه خروج برایشان فراهم می‌شود

حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری با اشاره به اینکه نگهداشتن مردم در صحنه اجتماعی ارتباط و پیوند با نوع عملکرد و فعالیت مسئولان دارد، افزود: باید زمینه حضور حداکثری ملت در انتخابات فراهم شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم به زودی مسئولان یک گزارشی از حضور پر شور از حضور مردم بدهند و چقدر مردم را دلگرم می‌کند، گفت: مسئولان اگر در جهت خدمت به مردم گام بردارند هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد.

امام جمعه صومعه سرا با تأکید بر لزوم بهره گیری از توانمندی جوانان و نیروهای بومی، اضافه کرد: در کنار راه اندازی بخشداری در این مناطق باید شرایط برای حضور جوانان در صحنه‌های مدیریتی فراهم شود.

زمینه سازی برای استقرار سایر نهادها در طاهرگوراب و ضیابر

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس نیز در این ادامه با اشاره به مکاتباتی انجام شده در زمینه استقرار شهرداری و سایر دستگاه‌ها در این ضیابر و طاهر گوراب، اظهار کرد: در آینده نزدیک شاهد استقرار شهرداری و سایر نهادها خواهیم بود.

سید کاظم دلخوش با بیان اینکه طی ۱۷ سال گذشته بارها موضوع تبدیل شدن طاهرگوراب و ضیابر به بخش مطرح شده است، افزود: استقرار بخشداری در این مناطق پایان کار نیست.

انتخابات خدمت رسانی به مردم سازمان مدیریت و برنامه ریزی کاظم دلخوش معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر