کد خبر: 1087578 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: رعایت قانون در مراحل مختلف اجرای انتخابات امری واجب و ضروری است از این رو اگر تخلفی صورت گیرد در چارچوب قوانین، برخورد می شود.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزالله شهبازی در جلسه شورای معاونان استانداری و فرمانداران استان که روز چهارشنبه در حوزه استاندار برگزار شد، اظهار داشت: دستورالعمل های بهداشتی و شیوه نامه های برگزاری انتخابات ابلاغ شده و تمامی فرمانداران و معاونان باید اشراف کامل به تمامی این موارد داشته باشند.

استاندار البرز ادامه داد: باید بستری را فراهم کنیم که انتخابات در نهایت سلامت، امنیت و با مشارکت حداکثری برگزار شود.

وی خطاب به فرمانداران و مدیران، اظهار داشت: شما نمایندگان دولت و نظام هستید از این رو باید با حساسیت و تعصب ویژه‌ای به مسئولیت‌ها و وظایف خود عمل کنید.

شهبازی ادامه داد: جای خرسندی است که فرمانداران با اشراف کامل در شهرستان‌ها پای کار هستند و طبق روز شمار انتخابات و برنامه‌های آن پیش می‌روند.

وی افزود: رعایت قانون در مراحل مختلف اجرای انتخابات امری واجب و ضروری است از این رو اگر تخلفی نیز صورت گیرد در چارچوب قوانین مورد برخورد قرار می گیرد.

استاندار البرز با اشاره به اتحاد و انسجام حاکم در استان، تاکید کرد: تمام کاندیداهای تایید شده، از نظر ما به‌عنوان برگزار کنندگان انتخابات یکسان هستند و به دور از هر گونه جهت گیری، شرایط برابر قانونی برای فعالیت آنها مهیا می‌شود.

استاندار البرز تخلفات انتخاباتی انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر