کد خبر: 1087217 A

شامگاه سه‌شنبه اتفاق افتاد؛

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از تصادف خودروی سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار ابتدای روستای فرخار با چهار فوتی و ۲ مصدوم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی افشارنیک گفت: شامگاه هجدهم خرداد ماه در پی اعلام به مرکز ارتباطات مبنی بر تصادف خودرو سواری پراید با کامیون در محور قدیم نیشابور به سبزوار بلافاصله دو دستگاه آمبولانس پایگاه های جاده‌ای نصرآباد و شهر فیروزه به محل حادثه اعزام شدند. 

وی در ادامه افزود: متاسفانه به علت شدت حادثه و جراحات شدید وارد شده ۴ مصدوم در صحنه فوت کرده و یک مصدوم توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵ درمان سرپایی شد و مصدوم دیگر که وضعیت هوشیاری مناسبی نداشت به مرکز آموزشی پژوهشی درمانی حکیم انتقال داده شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اعلام حادثه ویژه توسط واحد بحران دانشکده علوم پزشکی بلافاصله بالگرد و اتوبوس آمبولانس آماده اعزام شدند که به دلیل فوت مصدومین در صحنه اعزام ها کنسل شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی یادآورد شد: رانندگان محترم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و با سرعت مطمئنه و حفظ رعایت‌ فاصله طولی از اتفاق حوادث ناگوار جلوگیری کنند و در صورت بروز حادثه با حفظ خونسردی با شماره سه رقمی ۱۱۵ تماس بگیرند‌.

اتوبوس تصادف درمان فوریت های پزشکی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر