کد خبر: 1087100 A

استاندار البرز تاکید کرد:

استاندار البرز گفت: باید همچنان در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عمل به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اقدامات لازم را داشته باشیم چراکه هیچ گونه ساده انگاری در این شرایط جایز نیست.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزالله شهبازی در جلسه ستاد انتخابات استان که روز سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه عملکرد بخش های مختلف ستاد اجرایی انتخابات حاکی از تلاش گسترده عوامل برای برگزاری انتخابات است، اظهار داشت: فرمانداران استان و زیر مجموعه آنها با عشق و علاقه و انگیزه وافر درصدد برگزاری انتخاباتی پرشور و امن و سالم در البرز هستند.

شهبازی گفت: آرامش، هماهنگی و انسجام بسیار خوبی در البرز برقرار است و دستگاه های خدماتی و همچنین دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این مسیر نهایت همراهی را دارند.

وی افزود: باید همچنان در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عمل به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اقدامات لازم را داشته باشیم چراکه هیچ گونه ساده انگاری در این شرایط جایز نیست.

استاندار البرز گفت: با افزایش شعب اخذ رای و واکسیناسیون بخش بالایی از افراد آسیب پذیر، بستر حضور مردم را در پای صندوق های رای فراهم کرده است.

شهبازی گفت: هزار و 354 شعبه اخذ رای در البرز پیش بینی شده که درباره واکسیناسیون برگزار کنندگان انتخابات صحبت های شده و امید داریم که عملیاتی شود.

وی افزود: نظام سلطه و معاندان نظام همواره درصدد ایجاد بسترهای ناامیدی مردم و سیاه نمایی هستند و باید تا جایی ممکن برای مقابله با توطئه های آنها برنامه داشته باشیم.

وی افزود: تمامی فرمانداران و عوامل اجرایی انتخابات در نظر داشته باشند که هیچ گونه جهت گیری درباره کاندیداها نداشته باشند چرا که ما به عنوان برگزار کنندگان انتخابات باید شرایطی یکسان برای تمامی طیف های نامزد فراهم کنیم.

شهبازی گفت: امسال انتخابات از ساعت 7 صبح آغاز می شود و باید البرز آمادگی کامل را راس ساعت برای اخذ آرا مردم داشته باشد.

وی افزود: عوامل دانشگاه علوم پزشکی نیز نظارت کافی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شعب داشته باشند.

استاندار البرز انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر