کد خبر: 1087088 A

رئیس ستاد انتخابات استان خبر داد:

رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: یک هزار و ۶۷۷ شعبه با افزایش ده درصدی نسبت به دوره های گذشته آماده اخذ رای از هم استانی ها است.

به گزارش ایلنا، بهروز ندایی از آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر از ۲۰ خردادماه خبر داد و گفت: تبلیغات به مدت یک هفته تا ۲۶ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و لازم است نامزدها در روند تبلیغات پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر در ۱۲ شهرستان،  ۳۱ شهر و ۳۱ بخش در استان برگزار می شود.

ندایی اذعان کرد: تایید نهایی نامزدهای شوراهای شهر انجام شده و  ۷۷۷ نفر در استان  برای تصدی ۱۶۵ کرسی اصلی و ۱۰۱ کرسی علی البدل با هم رقابت می کنند.

معاون استاندار اردبیل بیان کرد: همزمان با انتخابات شوراهای شهر ، انتخابات شوراهای روستاها نیز در هزار و ۵۱  روستا برگزار می شود.

وی افزود: ۵ هزار و ۷۵۶ نفر از روستاها برای حضور در شوراهای روستاها شرکت کرده اند که ۳ هزار و ۲۵۲ عضو اصلی  برای شوراهای روستا انتخاب می شود.

وی از آمادگی زیرساخت های استان برای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: هزار و ۶۷۷ شعبه با افزایش ده درصدی نسبت به دوره‌های گذشته  آماده  اخذ رای از هم استانی ها بوده که هزار و  ۳۳۱ مورد ثابت و ۳۳۶ سیار است.

وی گفت: علاوه بر این ۱۲ صندوق سیار نیز با متولی گری دانشگاه علوم پزشکی برای اخذ آرا از افراد بستری و قرنطینه های کرونا در بیمارستان ها و منازل فعالیت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مشارکت استان در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری ۷۳ درصد بوده ابراز امیدواری کرد در این دوره نیز مردم با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری بیافرینند.

بهروز ندایی اخذ رای شعبه اخذ رای ستاد انتخابات اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر