کد خبر: 1087075 A

پس از یک هفته از سفر وزیر بهداشت به گیلان؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان پس از یک هفته از سفر مقام عالی وزارت و هیئت همراه به گیلان، با حضور در وزارت بهداشت، پیگیر مصوبات این سفر شد.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان سالاری جهت پیگیری مصوبات سفر هفته گذشته سعید نمکی – مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه به گیلان در جریان سفری یک‌روزه با تعدادی از معاونین وزیر و مدیران کل وزارت بهداشت دیدار و رایزنی کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در وزارتخانه بهداشت و درمان با سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت خانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سالاری در دیدار با تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ساکی، مدیرکل دفتر منابع توسعه فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت ، پیگیر تخصیص اعتبار جهت تقویت و بهسازی زیرساخت‌های بهداشت و درمان گیلان شد.

همچنین پیگیری تأمین و تخصیص اعتبار جهت از سرگیری احداث، ساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی و فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دیگر محورهایی بود که رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان در ملاقات با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزیر بهداشت مطالبه کرد.

 سالاری همچنین با سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد و پیگیر مصوبات سفیر مقام عالی وزارت در این حوزه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این دیدار، با تقدیر از مجموعه وزارت خانه بهداشت و درمان و همچنین سازمان برنامه‌وبودجه در باره تأمین و توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و دانشجویی در علوم پزشکی استان، پیگیر تخصیص اعتبار  جهت تجهیز خوابگاه‌ها و فضاهای ورزشی در این دانشگاه شد.

سالاری همچنین در ادامه پیگیری مصوبات سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین هیئت همراه به گیلان، با جعفر صادق تبریزی، رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و خواستار تخصیص اعتبارات به‌ویژه در بخش «پزشکان خانواده شهری» شد.

دیدار با کامبیز نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت خانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دیگر برنامه‌های حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این وزارت خانه بود.

 سالاری در این دیدار ، پیگیر مجوزهای استخدامی جدید در دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد.

دانشگاه علوم پزشکی معاون وزارت بهداشت وزیر بهداشت هیئت همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر