کد خبر: 1086840 A

پس از یک هفته تعطیلی؛

شاگردان علیرضا اکبرپور تمرین امروز خود را پس از یک هفته تعطیلات از ساعت هفده در زمین چمن لشگر عاشورا برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، شاگردان علیرضا اکبرپور تمرین امروز خود را پس از یک هفته تعطیلات از ساعت هفده در زمین چمن لشگر عاشورا برگزار کردند.

در این تمرین، ماشین سازان بعد از گرم کردن، زیر نظر اعضای کادرفنی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

در حاشیه تمرین عصر دیروز ماشین سازان،یونس قربانی مالک این تیم در تمرین تیم حاضر شده و با اعلام اینکه همه از وضیعت فعلی باشگاه باخبریم و میدانیم در وضیعت جدولی در شرایط خوبی نیستیم افزود: همه باید حداکثر سعی و تلاشمان را برای احیای تیم بکار بگیریم چراکه این تیم نشانگر ریشه فوتبال تبریز است و ما در این مسیر مسئولیت سختی بر عهده داریم و امیدوارم بتوانیم شرمنده هوادارانمان نشویم.

وی افزود: باشگاه ماشین سازی بر نظم و انظباط بسیار مقید بوده و به جرات می‌توان گفت که رعایت نظم و انضباط در تیم اولویت اول است.

وی با اعلام اینکه در بحث قرارداد ما پایبند به آن چیزی خواهیم بود که با باشگاه قید شده است، اظهار داشت: باشگاه ماشین سازی تبریز با بازیکنان تیم قرارداد داشته و هیچ مشکل و نگرانی از طرف باشگاه نداشته باشند که ما موظف به پرداخت حق و حقوق بازیکنان تیم برحسب قرارداد تیم هستیم.

وی اذعان داشت: پول لازمه پیشرفت هر تیمی است اما کافی نیست، و در آینده نزدیک بازیکنان شارژ مالی خواهد شد.

وی در پایان گفت: بزودی تمرینات تیم به کمپ تمرینی جدیدی در تبریز انتقال خواهد یافت.

در مراسمی در حاشیه تمرین تیم فوتبال ماشین سازی تبریز جعفر برقی به عنوان معاون ورزشی این باشگاه به اعضای تیم معارفه شد.
در ادامه جعفر برقی در مراسم معارفه خود اظهار داشت: باشگاه ماشین سازی تبریز ویترین فوتبال آذربایجان است،و چشم امید مردم به ساق پای بازیکنان این تیم است.

وی با اعلام اینکه جایگاه واقعی ماشین سازی این نیست،افزود: تمام تلاش‌مان برای بقا در لیگ برتر است و برنامه های متعد یکساله میان مدت و استراتژیک خواهیم داشت.

برقی ادامه داد: باشگاه ماشین سازی در تلاش برای باز کردن جایگاه علمی خود است،و امیدوارم بتوانیم شأن و عظمت ماشین سازی که سالیان سال در این شهر و کشور درخشش داشته را بازگردانیم.

انتهای پیام/
پول تعطیلات زمین عاشورا معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر