کد خبر: 1086808 A

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری:

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: جشنواره «کمند» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های قزوین، در راستای مهارت و نوآوری و کار آفرینی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صدیقه ربیعی در این باره اظهارکرد: به منظور آشنایی دانشجویان با مهارت آموزی و نوآوری در کار، جشنواره «کمند» ویژه دانشجویان دختر دانشگاه‌های قزوین برگزار می شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: از دختران دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های استان دعوت می‌ شود در جشنواره رویداد کار، مهارت و نوآوری با عنوان «کمند» شرکت کنند.

ربیعی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جشنواره  آشنایی دانشجویان با مفاهیم مهارت و نوآوری و کار آفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت های دانش بنیان و همچنین پارک های علم و فناوری و صندوق های حمایت از کارآفرینی است.

وی یادآورشد: برگزاری این جشنواره فرصتی است تا دانشجویان به توانند محصولات تولیدی خود را در معرض دید و قضاوت صاحبان صنایع قرار دهند که این کار می تواند فضای بانشاطی را برای فعالیت دانشجویان و شکوفایی استعداد عملی آنها ایجاد کند که ارزشمند است.

ربیعی در مورد محورهای برگزاری جشنواره هم گفت: دانشجویان می توانند آثار خود در زمینه‌های صنایع دستی، چرم، کیف، کفش، زیورآلات، قاب سازی، محصولات چوبی، تولیدات خوراکی و غذایی، تکنولوژی و مهندسی، دوخت، طراحی پارچه و لباس، صنایع خلاق فرهنگی، محیط زیست  و گردشگری را در جشنواره ارائه کنند.

استان قزوین خانواده علم و فناوری کفش محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر