کد خبر: 1086738 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان، با بیان اینکه انتظار داریم در این انتخابات کسی تماشاچی نباشد، افزود: مشارکت در انتخابات اصل بوده و انتخاب فرد خاص در اولویت بعدی قرار دارد.

 به گزارش ایلنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی در جلسه شورای اداری استان، اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات در زنجان هیچ مشکلی وجود ندارد و پروتکل‌های بهداشتی برای همه شعب در نظر گرفته شده است.

استاندار زنجان، با بیان اینکه هماهنگی لازم بین هیأت اجرایی و هیأت نظارت وجود دارد، افزود: در طول ۴۲ سال گذشته هر جا اتحاد شکل یافته است جشن بزرگی برگزار شده است.

وی، ادامه داد: انقلاب اسلامی متعلق به همگان بوده و همه در برابر انقلاب و خون شهدا مسئول هستیم و باید هزینه بدهیم  چرا که منافع و مصالح ملی بر منافع شخصی، حزبی و گروهی ارجحیت دارد.

حقیقی، با بیان اینکه انتظار داریم در این انتخابات کسی تماشاچی نباشد، افزود: مشارکت در انتخابات اصل بوده و انتخاب فرد خاص در اولویت بعدی قرار دارد.

مقام عالی دولت در استان، یادآورشد: حجم مفید نیروگاهی آبی و برقی در حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است و ۳ هزار و ۵۰۰ مگاوات کاهش تولید داریم.

استاندار زنجان، تصریح کرد:  ماینرهای قانونی تا شهریورماه حق فعالیت نداشته و ماینرهای غیرقانونی باید برخورد انجام شود.

حقیقی، برضرورت اجرای الگوی اصلاح تاکید کرد و گفت: باید با افراد متخلف در این زمینه برخورد و نتایج آن به استانداری ارائه شود.

این مقام مسئول یادآور شد: راه‌اندازی نیروگاه‌های سلطانیه و شماره ۳ به شدت پیگیری می‌شود و وزیر نیز در این زمینه دستور داده است اما هنوز نهایی شده است.

استاندار زنجان، با بیان اینکه هیچ روستایی نباید مشکل آب شرب داشته باشد، افزود: آب شرب نباید در بخش کشاورزی مصرف شود.

حجت‌الاسلام مهدی باقری، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این جلسه، با بیان اینکه اگرچه قوانین هنوز هست و اجرایی نمی‌شود، اظهار داشت: مشکلات آب و برق و گاز همواره وجود داشته و در زمستان مشکل گاز و در تابستان مشکل آب و برق داریم.

مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای، در ادامه این جلسه اظهارداشت: نیروگاه شماره ۳ زنجان می‌توانست در فروردین ماه به بهره‌برداری برسد اما گیرهای اداری مانع این کار شد که در صورت آماده‌سازی موجب حل مشکلات استان می‌شود.

استان زنجان انتخابات انقلاب دولت شورای اداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر