کد خبر: 1086585 A

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه :

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تاکید کرد: تکلیف و وظیفه مجریان انتخابات به عنوان سربازان نظام اسلامی برگزاری انتخاباتی امن،سالم و با حداکثر مشارکت است.

به گزارش  خبرنگار ایلنا از کرمانشاه حسین خوش اقبال در جلسه ستاد انتخابات استان که در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: باید تلاش شود که انتخابات به عنوان مهم‌ترین پروژه سیاسی نظام اسلامی در سال 1400 در حداکثر کیفیت خود برگزار شود.

وی با بیان اینکه در برگزاری انتخابات پای آبروی نظام و استان در میان است افزود: اولویت دستگاه‌های استان در انتخابات باید تامین امکانات لازم از جمله برق شعب اخذ رای و رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت مردم قرار بگیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به افزایش فعالیت های انتخاباتی با راه‌اندازی ستادها در استان‌ها گفت: امیدواریم این روند در روزهای آتی با بهبود کیفیت مباحث در مناظرات و افزایش سطح اعتماد عمومی به کاندیداها تقویت شود.

 وی با اشاره به آغاز روند سفرهای تبلیغاتی کاندیداها به استانها تصریح کرد: لازم است که مسئولان ستادها و طرفداران کاندیداها دقت بیشتری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان همچنین با توصیه به فعالان ستادها و طرفداران کاندیداها در رعایت اخلاق و قواعد رقابت تاکید کرد: با تخریب و بی اخلاقی رای جمع نمی شود لذا هر گونه تخریب،توهین و تحرکات غیر قانونی حتما با پایش و برخورد قانونی لازم روبرو خواهد شد.

خوش اقبال تصریح کرد: فضای تبلیغات و گرمی رقابت ها نباید موجب از بین رفتن اعتماد عمومی و ریزش علاقمندان به مشارکت در انتخابات شود.

وی در ادامه با تاکید مجدد بر ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیداها افزود: رعایت بی طرفی از سوی مدیران دولت و دستگاه‌های اجرایی بیشتر از دیگران توقع می رود. نمی شود که بر سر سفره این دولت رشد کرده باشیم و برای عافیت طلبی به آن پشت کنیم.

خوش اقبال با تاکید بر حفظ جایگاه نمایندگی دولت از سوی مدیران دستگاهها ادامه داد: ما بعنوان نمایندگان دولت باید مدافع خدمات باشیم و نباید عملکردها را زیر سئوال ببریم.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه امانتداری، بی طرفی و قانونمداری را اصول و محور حرکتی ستاد انتخابات در استان عنوان کرد و افزود: ما آخرت خود را برای دنیای دیگران هزینه نخواهیم کرد و وزارت کشور و ستاد انتخابات این را در عمل اثبات خواهد کرد.

خوش اقبال تاکید کرد: انتخابات پرشور،مشارکت حداکثری و برآمدن منتخبی با کسب آرای بالای ملت، خواست همه دغدغه مندان و دلسوزان انقلاب و نظام اسلامی است. تکلیف و وظیفه امروز سربازان نظام در ستاد انتخابات،برگزاری امن،سالم توأم با رقابت و مشارکت عمومی است.

 

انتخابات دستگاه‌های دولتی بی اخلاقی در جمع اوری ارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر