کد خبر: 1086199 A

با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران و رونق گردشگری انجام شد؛

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان خبر از راه اندازی دهکده سلامت، با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران و رونق گردشگری سلامت در ورودی شهر زنجان داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، امیر ارجمند، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان، با اعلام این خبر، گفت: دهکده سلامت در ورودی شهر زنجان مجاور کریدور زنجان و قزوین  با هدف توسعه و رشد صنعت گردشگری در چارچوب اهداف از پیش تعیین شده راه اندازی خواهد شد.

 ارجمند، ادامه داد: در طرح این مجموعه، علاوه بر تأسیسات درمانی، ایجاد هتل و مراکز خدماتی، فروشگاه های صنایع دستی و مراکز و گردشگری پیش‌بینی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، افزود: دهکده سلامت زنجان، فضایی درمانی، اقامتی و تفریحی خواهد بود که با هدف ایجاد فضایی آرام برای بیماران در نظر گرفته شده است و طیف گسترده‌ای از تشخیص و درمان را شامل می‌شود.

وی، یادآورشد: استان زنجان، یکی از مناطق گردشگری در کشور محسوب می شود و همه ساله تعداد زیادی گردشگر وارد این استان می شوند که ایجاد این دهکده می توانند در توسعه گردشگری نقش موثری داشته باشد.

به گفته این مقام مسئول فرهنگی گردشگری در استان زنجان، احداث و راه اندازی دهکده گردشگری سلامت در استان زنجان می تواند در عین ایجاد اشتغال برای جوانان درآمدزایی خوبی نیز برای استان به دنبال داشته باشد.

ارجمند، در پایان یادآور شد: استان زنجان داری قابلیت های برجسته ای است که امیدوارم با ایجاد این دهکده بتوانیم گردشگران زیادی از دیگر نقاط کشور جذب کنیم.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان/امیر ارجمند/ ده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر